List of fonts: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 747: Line 747:
|-
|-
|rowspan="1"|[[File:Prologue Arcade Remix 1.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 2.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 3.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 4.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 5.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 6.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 7.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 8.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Extra Remix.png|frameless]]
|rowspan="1"|[[File:Prologue Arcade Remix 1.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 2.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 3.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 4.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 5.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 6.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 7.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Remix 8.png|frameless]][[File:Prologue Arcade Extra Remix.png|frameless]]
|''リミックス''
|???
|???
|-
|''TEMPO UP!''
|{{Nihongo|スーラ B}} by Fontworks Inc.
|}
|}