2,645
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 147: | Line 147: | ||
|SC-88Pro Map ↴<br>Drum Set | |SC-88Pro Map ↴<br>Drum Set | ||
|053 ASIA | |053 ASIA | ||
|[[Iai Giri]]<br>Rhythm o Shūji | |[[Iai Giri]]<br>Rhythm o Shūji<br>[[Ninja Bodyguard|Ninja]]<br>[[Hanabi]] | ||
|- | |- | ||
|Roland | |Roland | ||
| Line 165: | Line 165: | ||
|Partition I ↴<br>RAVELAND RYE | |Partition I ↴<br>RAVELAND RYE | ||
|LOFI BEAUTY | |LOFI BEAUTY | ||
|[[Polyrhythm]] ([[Prologue]]) | |[[Polyrhythm]] ([[Prologue]])<br>Hopping Road | ||
|- | |- | ||
|Yamaha | |Yamaha | ||
| Line 177: | Line 177: | ||
|XG | |XG | ||
|000 004 HnkyTonk | |000 004 HnkyTonk | ||
|Polyrhythm | |Polyrhythm<br>[[Rap Machine]] B | ||
|- | |- | ||
|Yamaha | |Yamaha | ||
| Line 183: | Line 183: | ||
|XG | |XG | ||
|000 012 Vibes | |000 012 Vibes | ||
|Rap Women | |Rap Women<br>[[Rat Race|Kossori Rat]]<br>[[Rank|High Level]] | ||
|- | |- | ||
|Yamaha | |Yamaha | ||
| Line 189: | Line 189: | ||
|XG | |XG | ||
|000 013 Marimba | |000 013 Marimba | ||
|Rhythm Shiryo-Shitsu | |Rhythm Shiryo-Shitsu<br>[[Rank|Yarinoashi]]<br>High Level | ||
|- | |- | ||
|Yamaha | |Yamaha | ||
| Line 195: | Line 195: | ||
|XG | |XG | ||
|000 014 Xylophon | |000 014 Xylophon | ||
|Rhythm Datsumō<br>[[Marching Orders|Marcher]] | |Rhythm Datsumō<br>[[Marching Orders|Marcher]]<br>Kossori Rat<br>[[Remix 6 (GBA)|Remix 6]] | ||
|- | |- | ||
|Yamaha | |Yamaha | ||
| Line 208: | Line 208: | ||
|115 Steel Drums | |115 Steel Drums | ||
|Air Batter TEMPO UP! | |Air Batter TEMPO UP! | ||
|- | |||
|Yamaha | |||
|P-80 | |||
| | |||
|Rock Piano | |||
|[[Bunny Hop|Usagi Tobi]]<br>Rap Women | |||
|} | |} | ||
==''[[Rhythm Heaven]]''== | ==''[[Rhythm Heaven]]''== | ||
edits