List of Instruments: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 147: Line 147:
|SC-88Pro Map ↴<br>Drum Set
|SC-88Pro Map ↴<br>Drum Set
|053 ASIA
|053 ASIA
|[[Iai Giri]]<br>Rhythm o Shūji, [[Ninja Bodyguard|Ninja]], [[Hanabi]]
|[[Iai Giri]]<br>Rhythm o Shūji<br>[[Ninja Bodyguard|Ninja]]<br>[[Hanabi]]
|-
|-
|Roland
|Roland
Line 165: Line 165:
|Partition I ↴<br>RAVELAND RYE
|Partition I ↴<br>RAVELAND RYE
|LOFI BEAUTY
|LOFI BEAUTY
|[[Polyrhythm]] ([[Prologue]]), Hopping Road
|[[Polyrhythm]] ([[Prologue]])<br>Hopping Road
|-
|-
|Yamaha
|Yamaha
Line 177: Line 177:
|XG
|XG
|000 004 HnkyTonk
|000 004 HnkyTonk
|Polyrhythm, [[Rap Machine]] B
|Polyrhythm<br>[[Rap Machine]] B
|-
|-
|Yamaha
|Yamaha
Line 183: Line 183:
|XG
|XG
|000 012 Vibes
|000 012 Vibes
|Rap Women, [[Rat Race|Kossori Rat]], [[Rank|High Level]]
|Rap Women<br>[[Rat Race|Kossori Rat]]<br>[[Rank|High Level]]
|-
|-
|Yamaha
|Yamaha
Line 189: Line 189:
|XG
|XG
|000 013 Marimba
|000 013 Marimba
|Rhythm Shiryo-Shitsu, [[Rank|Yarinoashi]], High Level
|Rhythm Shiryo-Shitsu<br>[[Rank|Yarinoashi]]<br>High Level
|-
|-
|Yamaha
|Yamaha
Line 195: Line 195:
|XG
|XG
|000 014 Xylophon
|000 014 Xylophon
|Rhythm Datsumō<br>[[Marching Orders|Marcher]], Kossori Rat, [[Remix 6 (GBA)|Remix 6]]
|Rhythm Datsumō<br>[[Marching Orders|Marcher]]<br>Kossori Rat<br>[[Remix 6 (GBA)|Remix 6]]
|-
|-
|Yamaha
|Yamaha
Line 208: Line 208:
|115 Steel Drums
|115 Steel Drums
|Air Batter TEMPO UP!
|Air Batter TEMPO UP!
|-
|Yamaha
|P-80
|
|Rock Piano
|[[Bunny Hop|Usagi Tobi]]<br>Rap Women
|}
|}
==''[[Rhythm Heaven]]''==
==''[[Rhythm Heaven]]''==
2,645

edits