List of fonts: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 101: Line 101:
|-
|-
|rowspan="2"|[[File:Screenshot GBA Pachi Pachi Sanninshū.png|frameless]][[File:Screenshot GBA Pachi Pachi Sanninshū Remix 1.png|frameless]][[File:Screenshot GBA Bari Bari Sanninshū.png|frameless]]
|rowspan="2"|[[File:Screenshot GBA Pachi Pachi Sanninshū.png|frameless]][[File:Screenshot GBA Pachi Pachi Sanninshū Remix 1.png|frameless]][[File:Screenshot GBA Bari Bari Sanninshū.png|frameless]]
|''均等につ!''
|''均等に3つ!''<br>''均等に4つ!''
|???
|-
|''3''<br>''4''
|???
|???
|}
|}
Line 197: Line 194:
|-
|-
|rowspan="2"|[[File:Screenshot Arcade Pachi Pachi Sanninshū.png|frameless]][[File:Screenshot Arcade Pachi Pachi Sanninshū Remix 1.png|frameless]][[File:Screenshot Arcade Bari Bari Sanninshū.png|frameless]]
|rowspan="2"|[[File:Screenshot Arcade Pachi Pachi Sanninshū.png|frameless]][[File:Screenshot Arcade Pachi Pachi Sanninshū Remix 1.png|frameless]][[File:Screenshot Arcade Bari Bari Sanninshū.png|frameless]]
|''均等につ!''
|''均等に3つ!''<br>''均等に4つ!''
|???
|-
|''3''<br>''4''
|???
|???
|}
|}