6,998
edits
The Eggo55 (talk | contribs) (added to templates category) |
mNo edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|gba-pad|ds-pad|3ds-pad= | |gba-pad|ds-pad|3ds-pad= | ||
|3ds-stick= | |3ds-stick= | ||
|3ds-home= | |||
|3ds-power= | |3ds-power= | ||
|wii-a= | |wii-a= | ||
| Line 162: | Line 163: | ||
|<code><nowiki>{{button|3DS|Stick}}</nowiki></code> | |<code><nowiki>{{button|3DS|Stick}}</nowiki></code> | ||
|{{button|3DS|Stick}} | |{{button|3DS|Stick}} | ||
|- | |||
|<code><nowiki>{{button|3DS|Home}}</nowiki></code> | |||
|{{button|3DS|Home}} | |||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|3DS|Power}}</nowiki></code> | |<code><nowiki>{{button|3DS|Power}}</nowiki></code> | ||
| Line 189: | Line 193: | ||
|{{button|Wii|Z}} | |{{button|Wii|Z}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Wii| | |<code><nowiki>{{button|Wii|Plus}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Wii| | |{{button|Wii|Plus}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Wii| | |<code><nowiki>{{button|Wii|Minus}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Wii| | |{{button|Wii|Minus}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Wii|ccA}}</nowiki></code> | |<code><nowiki>{{button|Wii|ccA}}</nowiki></code> | ||
| Line 228: | Line 232: | ||
|{{button|Wii|RStick}} | |{{button|Wii|RStick}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Wii| | |<code><nowiki>{{button|Wii|Power}}</nowiki></code><br><code><nowiki>{{button|WiiU|power}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Wii|Power}} | |{{button|Wii|Power}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Wii| | |<code><nowiki>{{button|Wii|Home}}</nowiki></code><br><code><nowiki>{{button|WiiU|home}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Wii|Home}} | |{{button|Wii|Home}} | ||
|- | |- | ||
| Line 272: | Line 276: | ||
|{{button|WiiU|RStick}} | |{{button|WiiU|RStick}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|WiiU| | |<code><nowiki>{{button|WiiU|Plus}}</nowiki></code> | ||
|{{button|WiiU| | |{{button|WiiU|Plus}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|WiiU| | |<code><nowiki>{{button|WiiU|Minus}}</nowiki></code> | ||
|{{button|WiiU| | |{{button|WiiU|Minus}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|WiiU|TV}}</nowiki></code> | |<code><nowiki>{{button|WiiU|TV}}</nowiki></code> | ||
| Line 337: | Line 341: | ||
|{{button|Switch|RStickButton}} | |{{button|Switch|RStickButton}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Switch| | |<code><nowiki>{{button|Switch|Plus}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Switch| | |{{button|Switch|Plus}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Switch| | |<code><nowiki>{{button|Switch|Minus}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Switch| | |{{button|Switch|Minus}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Switch|jcTop}}</nowiki></code><br><code><nowiki>{{button|Switch|jcUp}}</nowiki></code> | |<code><nowiki>{{button|Switch|jcTop}}</nowiki></code><br><code><nowiki>{{button|Switch|jcUp}}</nowiki></code> | ||
| Line 355: | Line 359: | ||
|{{button|Switch|jcRight}} | |{{button|Switch|jcRight}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Switch| | |<code><nowiki>{{button|Switch|Home}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Switch| | |{{button|Switch|Home}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Switch| | |<code><nowiki>{{button|Switch|Capture}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Switch| | |{{button|Switch|Capture}} | ||
|- | |- | ||
|<code><nowiki>{{button|Switch| | |<code><nowiki>{{button|Switch|Power}}</nowiki></code> | ||
|{{button|Switch| | |{{button|Switch|Power}} | ||
|}</center>[[Category:Templates]]</noinclude> | |}</center>[[Category:Templates]]</noinclude> | ||