List of fonts/Rhythm Heaven: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 216: Line 216:
!style="width:20%"|Font
!style="width:20%"|Font
|-
|-
|rowspan="2"|[[File:Screenshot DS File Label JP.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label US.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label EU.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label FR.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label DE.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label IT.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label ES.png|frameless]]
|rowspan="3"|[[File:Screenshot DS File Label JP.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label US.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label EU.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label FR.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label DE.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label IT.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label ES.png|frameless]]
|''はじめから''<br>''もどる''<br>''NEW GAME''<br>''Back''<br>''Nouveau''<br>''Retour''<br>''NEU''<br>''Zurück''<br>''NUOVO''<br>''Indietro''<br>''PARTIDA NUEVA''<br>''Atrás''
|''はじめから''<br>''もどる''<br>''NEW GAME''<br>''Back''<br>''Nouveau''<br>''Retour''<br>''NEU''<br>''Zurück''<br>''NUOVO''<br>''Indietro''<br>''PARTIDA NUEVA''<br>''Atrás''
|{{Nihongo|ロダンNTLG Pro DB}} by Fontworks Inc. / Monotype KK
|{{Nihongo|ニューロダン Pro B}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<br>{{Nihongo|ニューロダン ProN B}} by Fontworks Inc. / Monotype KK
|-
|''ぼく わたし オレ ミー''<br>''母 じい ばぁ 子''<br>''兄 弟 姉 妹''<br>''友 だち カレシ カノジョ''
|???
|-
|-
|''ぼく わたし オレ ミー''<br>''母 じい ばぁ 子''<br>''兄 弟 姉 妹''<br>''友 だち カレシ カノジョ''<br>''Me Myself You''<br>''Mine Mom Grampa''<br>''Moi Mom Grampa''<br>''Grandma Cousin Big Bro''<br>''Li'l Bro Big Sis Li'l Sis''<br>''Friend Pal BF''<br>''Moi Re-Moi Vous''<br>''Le mien Mère Gd-père''<br>''Gd-mère Cousin Aîné''<br>''Cadet Aînée Cadette''<br>''Ami Amie Fiancé''<br>''Ich Icke Du''<br>''Wir Mama Opa''<br>''Oma Onkel Bruder''<br>''Schwester Cousin Cousine''<br>''Freund Freundin Schatz''<br>''Io Me Tu Mamma Sorella''<br>''Bimbo Mamma Nonno''<br>''Nonna Bimba Gatto''<br>''Cane Pesce Criceto''<br>''Lei Lui Amico''<br>''Yo Mi menda Papá''<br>''Servidora Mamá Abuelo''<br>''Abuela Prima Nieto''<br>''Nieta Hermano Hermana''<br>''Amigo Amiga Novio''
|''Me Myself You''<br>''Mine Mom Grampa''<br>''Moi Mom Grampa''<br>''Grandma Cousin Big Bro''<br>''Li'l Bro Big Sis Li'l Sis''<br>''Friend Pal BF''<br>''Moi Re-Moi Vous''<br>''Le mien Mère Gd-père''<br>''Gd-mère Cousin Aîné''<br>''Cadet Aînée Cadette''<br>''Ami Amie Fiancé''<br>''Ich Icke Du''<br>''Wir Mama Opa''<br>''Oma Onkel Bruder''<br>''Schwester Cousin Cousine''<br>''Freund Freundin Schatz''<br>''Io Me Tu Mamma Sorella''<br>''Bimbo Mamma Nonno''<br>''Nonna Bimba Gatto''<br>''Cane Pesce Criceto''<br>''Lei Lui Amico''<br>''Yo Mi menda Papá''<br>''Servidora Mamá Abuelo''<br>''Abuela Prima Nieto''<br>''Nieta Hermano Hermana''<br>''Amigo Amiga Novio''
|???
|???
|}
|}
Line 251: Line 254:
|-
|-
|''Medals required:''<br>''High Score:''<br>''Medals earned:''
|''Medals required:''<br>''High Score:''<br>''Medals earned:''
|{{Nihongo|ロダン Pro EB}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<ref>[https://fontworks.co.jp/fontsearch/rodinpro-eb/ Monotype - ロダン Pro EB]</ref><br>{{Nihongo|ニューロダン ProN EB}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<ref>[https://fontworks.co.jp/fontsearch/rodinpron-eb/ Monotype - ロダン ProN EB]</ref>
|{{Nihongo|ロダン Pro EB}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<ref>[https://fontworks.co.jp/fontsearch/rodinpro-eb/ Monotype - ロダン Pro EB]</ref><br>{{Nihongo|ロダン ProN EB}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<ref>[https://fontworks.co.jp/fontsearch/rodinpron-eb/ Monotype - ロダン ProN EB]</ref>
|-
|-
|''PLAY''<br>''Back''
|''PLAY''<br>''Back''