6,998
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
!style="width:20%"|Font | !style="width:20%"|Font | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |rowspan="3"|[[File:Screenshot DS File Label JP.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label US.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label EU.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label FR.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label DE.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label IT.png|frameless]][[File:Screenshot DS File Label ES.png|frameless]] | ||
|''はじめから''<br>''もどる''<br>''NEW GAME''<br>''Back''<br>''Nouveau''<br>''Retour''<br>''NEU''<br>''Zurück''<br>''NUOVO''<br>''Indietro''<br>''PARTIDA NUEVA''<br>''Atrás'' | |''はじめから''<br>''もどる''<br>''NEW GAME''<br>''Back''<br>''Nouveau''<br>''Retour''<br>''NEU''<br>''Zurück''<br>''NUOVO''<br>''Indietro''<br>''PARTIDA NUEVA''<br>''Atrás'' | ||
|{{Nihongo| | |{{Nihongo|ニューロダン Pro B}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<br>{{Nihongo|ニューロダン ProN B}} by Fontworks Inc. / Monotype KK | ||
|- | |||
|''ぼく わたし オレ ミー''<br>''母 じい ばぁ 子''<br>''兄 弟 姉 妹''<br>''友 だち カレシ カノジョ'' | |||
|??? | |||
|- | |- | ||
| | |''Me Myself You''<br>''Mine Mom Grampa''<br>''Moi Mom Grampa''<br>''Grandma Cousin Big Bro''<br>''Li'l Bro Big Sis Li'l Sis''<br>''Friend Pal BF''<br>''Moi Re-Moi Vous''<br>''Le mien Mère Gd-père''<br>''Gd-mère Cousin Aîné''<br>''Cadet Aînée Cadette''<br>''Ami Amie Fiancé''<br>''Ich Icke Du''<br>''Wir Mama Opa''<br>''Oma Onkel Bruder''<br>''Schwester Cousin Cousine''<br>''Freund Freundin Schatz''<br>''Io Me Tu Mamma Sorella''<br>''Bimbo Mamma Nonno''<br>''Nonna Bimba Gatto''<br>''Cane Pesce Criceto''<br>''Lei Lui Amico''<br>''Yo Mi menda Papá''<br>''Servidora Mamá Abuelo''<br>''Abuela Prima Nieto''<br>''Nieta Hermano Hermana''<br>''Amigo Amiga Novio'' | ||
|??? | |??? | ||
|} | |} | ||
| Line 251: | Line 254: | ||
|- | |- | ||
|''Medals required:''<br>''High Score:''<br>''Medals earned:'' | |''Medals required:''<br>''High Score:''<br>''Medals earned:'' | ||
|{{Nihongo|ロダン Pro EB}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<ref>[https://fontworks.co.jp/fontsearch/rodinpro-eb/ Monotype - ロダン Pro EB]</ref><br>{{Nihongo| | |{{Nihongo|ロダン Pro EB}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<ref>[https://fontworks.co.jp/fontsearch/rodinpro-eb/ Monotype - ロダン Pro EB]</ref><br>{{Nihongo|ロダン ProN EB}} by Fontworks Inc. / Monotype KK<ref>[https://fontworks.co.jp/fontsearch/rodinpron-eb/ Monotype - ロダン ProN EB]</ref> | ||
|- | |- | ||
|''PLAY''<br>''Back'' | |''PLAY''<br>''Back'' | ||