List of Instruments: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
Tag: Disambiguation links
No edit summary
Line 65: Line 65:
|Programs ↴<br>Bank B
|Programs ↴<br>Bank B
|B065 Classic Piano
|B065 Classic Piano
|[[Night Walk]], [[Tap Trial|Tap Dance]]
|[[Night Walk]]<br>[[Tap Trial|Tap Dance]]
|-
|-
|KORG
|KORG
Line 216: Line 216:
|Rock Piano
|Rock Piano
|[[Bunny Hop|Usagi Tobi]]<br>Rap Women
|[[Bunny Hop|Usagi Tobi]]<br>Rap Women
|-
|Casio
|CDP-240R
|Metronome
|Metronome
|[[Title]]
|}
|}
==''[[Rhythm Heaven]]''==
==''[[Rhythm Heaven]]''==
2,645

edits