List of fonts/Rhythm Heaven Megamix: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 211: Line 211:
!style="width:20%"|Font
!style="width:20%"|Font
|-
|-
|rowspan="1"|[[File:Prologue 3DS Karate Man JP.png|frameless]][[File:Prologue 3DS Karate Man Returns! JP.png|frameless]][[File:Prologue 3DS Karate Man Senior JP.png|frameless]][[File:Prologue 3DS Karate Man Kicks! JP.png|frameless]][[File:Prologue 3DS Karate Man Combos! JP.png|frameless]]
|rowspan="2"|[[File:Prologue 3DS Karate Man JP.png|frameless]][[File:Prologue 3DS Karate Man Returns! JP.png|frameless]][[File:Prologue 3DS Karate Man Senior JP.png|frameless]][[File:Prologue 3DS Karate Man Kicks! JP.png|frameless]][[File:Prologue 3DS Karate Man Combos! JP.png|frameless]]
|''カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>''<br>''かえってきた カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>''<br>''カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>の父''<br>''カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>キック''<br>''カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>コンボ''
|''カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>''<br>''かえってきた カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>''<br>''カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>の父''<br>''カラテ<ruby>家<rt>か</rt></ruby>キック''
|{{Nihongo|DF極太楷書体 W12 (modified)}} by DynaComware Corp.<ref>[https://www.dynacw.co.jp/product/product_download_detail.aspx?sid=4010# DynaFont - 楷書体]</ref>
|{{Nihongo|DF極太楷書体 W12 (modified)}} by DynaComware Corp.<ref>[https://www.dynacw.co.jp/product/product_download_detail.aspx?sid=4010# DynaFont - 楷書体]</ref>
|-
|''カラテ家 コンボ''
|???
|}
|}
{|class="wikitable" style="width: 100%;"
{|class="wikitable" style="width: 100%;"