Kitties!/Development: Difference between revisions

it never stops being cursed when an image extends off screen lol
mNo edit summary
(it never stops being cursed when an image extends off screen lol)
Line 22: Line 22:
!{{EN}}
!{{EN}}
!{{FR}}
!{{FR}}
|-
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End JP.png|260px]]
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End EN.png|260px]]
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End FR.png|260px]]
|}
{| class="wikitable" style="margin: 1em auto 1em auto;"
!{{DE}}
!{{DE}}
!{{IT}}
!{{IT}}
Line 27: Line 33:
!{{KR}}
!{{KR}}
|-
|-
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End JP.png|260px]]
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End EN.png|260px]]
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End FR.png|260px]]
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End DE.png|260px]]
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End DE.png|260px]]
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End IT.png|260px]]
|[[File:Screenshot 3DS Kitties! End IT.png|260px]]
2,645

edits