2,645
edits
No edit summary Tag: Disambiguation links |
No edit summary |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
|Programs ↴<br>Bank B | |Programs ↴<br>Bank B | ||
|B065 Classic Piano | |B065 Classic Piano | ||
|[[Night Walk]] | |[[Night Walk]]<br>[[Tap Trial|Tap Dance]] | ||
|- | |- | ||
|KORG | |KORG | ||
| Line 216: | Line 216: | ||
|Rock Piano | |Rock Piano | ||
|[[Bunny Hop|Usagi Tobi]]<br>Rap Women | |[[Bunny Hop|Usagi Tobi]]<br>Rap Women | ||
|- | |||
|Casio | |||
|CDP-240R | |||
|Metronome | |||
|Metronome | |||
|[[Title]] | |||
|} | |} | ||
==''[[Rhythm Heaven]]''== | ==''[[Rhythm Heaven]]''== | ||
edits