Ann Glerr: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Trivia) |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|{{FR}} French | |{{FR}} French | ||
|Anne Apeche | |Anne Apeche | ||
|- align="center" | |||
|{{ES}} Spanish | |||
|Dorada Jurel | |||
|} | |} | ||
[[Category:Characters]] | [[Category:Characters]] |