Fork: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|{{KR}} Korean | |{{KR}} Korean | ||
|포크 Fork | |포크 Fork | ||
|- align="center" | |||
|{{ES}} Spanish | |||
|Tenedor | |||
|} | |} | ||
[[Category:Characters]] | [[Category:Characters]] |