6,963
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
!{{KR}} | !{{KR}} | ||
|- | |- | ||
|[[File:Screenshot 3DS Title Demo JP.png|frameless|center]][[File:Screenshot 3DS Title | |[[File:Screenshot 3DS Title Demo JP.png|frameless|center]] | ||
|[[File:Screenshot 3DS Title Demo | |[[File:Screenshot 3DS Title Demo US.png|frameless|center]] | ||
|[[File:Screenshot 3DS Title | |[[File:Screenshot 3DS Title Demo EU.png|frameless|center]] | ||
|[[File:Screenshot 3DS Title | |[[File:Screenshot 3DS Title Demo KR.png|frameless|center]] | ||
|- | |||
|[[File:Screenshot 3DS Title JP.png|frameless|center]] | |||
|[[File:Screenshot 3DS Title US.png|frameless|center]] | |||
|[[File:Screenshot 3DS Title EU.png|frameless|center]] | |||
|[[File:Screenshot 3DS Title KR.png|frameless|center]] | |||
|} | |} | ||